F.A.Q.

שאלות ותשובות

שאלות כלליות

[8]

מה המשמעות של שגיאת 404?

שגיאה זו מתרחשת כאשר אתה מנסה להציג דף שאינו קיים או דף עם כתובת URL שהוחלפה מסיבות מסוימות. ייתכן שהכתובת שהוקלדה בצורה שגויה, עלולה גם לגרום לשגיאת 404.

מה זה HTTPS?

HTTPS הוא הפרוטוקול המשמש בתקשורת עם אתר באמצעות SSL. האות S האחרונה - מהמילה "HTTPS" - פירושה "אבטחה". זהו פרוטוקול המגן על הנתונים המועברים על ידי הצפנתם.

מה זה מערכת ניהול תוכן CMS?

מערכת לניהול תוכן היא תוכנה שעוזרת לכתוב, לערוך, לארגן ולפרסם תוכן באתר.
בדרך כלל CMS יספק:
* מסד נתונים לאחסון תוכן, כמו גם מידע אישי כגון פרטי האתר, תגיות והקצאת קטגוריות.
* מערכת קבצים לאחסון מדיה, כגון תמונות.
* מערכת תבניות לעיצוב תוכן באתר.
* ממשק ניהול לכתיבה ועריכה של תכנים וניהול האתר בכללותו.

מהו שרת אתר אינטרנט ?

שרת אתר אינטרנט (Web Server) הוא יישום תוכנה המתקשר בין המחשב או השרת שלך לאינטרנט. שרתי אינטרנט הם חלק חשוב מאירוח אתרים. שרת האינטרנט פועל ברציפות בו מתארח האתר שלך. הוא מקבל בקשות המגיעות מהאינטרנט ולאחר מכן מגיב לבקשות אלה על ידי העברת דפי אינטרנט, תמונות ומשאבים אחרים למבקש (לרוב דפדפן).

מהם שרתי שמות NAME SERVERS ?

שרתי שמות הם חלק בסיסי במערכת שמות הדומיינים (DNS). הם מאפשרים לאתרים להשתמש בשמות דומיינים במקום בכתובות IP, שכן הרבה יותר קשה לזכור אותם. על מנת לברר מהם שרתי שמות של שם תחום מסוים, ניתן להשתמש בכלי חיפוש של WHOIS.

מה זה אירוח (Hosting) ?

אירוח אתרים הוא שירות המאפשר לארגונים ויחידים לפרסם אתר אינטרנט או דף אינטרנט ברשת.

מהו שרת ייעודי ?

שרת ייעודי הוא מחשב יחיד ברשת השמורה לשרת את צרכי אתר יחיד.

כמה זמן לוקח לעדכון NS להתרחש ?

שינויים בשרת שמות מתחם, לוקחים בדרך כלל 24 עד 48 שעות לעבוד במלואם.

אירוח שיתופי

[12]

האם אתם מספקים תעודת SSL בחבילת אירוח שיתופי ?

כן, כל תוכניות האירוח המשותפות שלנו מגיעות עם תעודת Let's Encrypt בחינם. אתה יכול להתקין את התעודה באמצעות הכלי Let's Encrypt ב-cPanel שלך.

האם אוכל לארח יותר מאתר אינטרנט או דומיין אחד בתכנית האחסון שלי ?

מספר הדומיינים או האתרים שתוכל לארח באירוח שלך תלוי בתוכנית האחסון שבחרת. לדוגמה, במסגרת תוכנית Pro ניתן להוסיף מספר בלתי מוגבל של דומיינים ואתרים.

מחקתי בטעות קובץ באתר שלי, האם זה נמחק לנצח ?

לא. אנו מספקים גיבוי מלא עבור כל חבילות האירוח והאתרים המתארחים בשרתים שלנו וניתן לשחזר אותם בלחיצת כפתור.

האם אתם מספקים הגנה מפני דואר זבל ווירוסים ?

כן. אנו מציעים מסנן דואר זבל כדי לסנן את הדוא"ל שלך, בנוסף אנו מספקים סריקת וירוסים יומית כדי לסרוק קבצים וקישורים לאיתור וירוסים מהקבצים שלך.

האם אוכל לקבל גישה ROOT על אירוח משותף?

לא, גישה דרך SSH/RDP אינה זמינה באף אחת מתכניות האירוח המשותפות שלנו. אם אתה זקוק לגישה ROOT, אנו ממליצים לך לרכוש שרת וירטואלי.

כמה אתרים אני יכול לארח בתוכנית אירוח משותפת ?

תלוי בהתאם לסוג תוכנית האירוח שתבחר, ניתן לארח מספר אחר של אתרים בחבילת Lite. ותוכנית Pro מאפשרת לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים.

למי מתאים חבילות אירוח שיתופי ?

אירוח משותף מתאים לאתרי תדמית ודפים נחיתה אישיים, כמו גם לבלוגים, פורומים וכל בעלי אתרים שאינם עם תנועה רבה.

מה זה Cloud Linux ?

CloudLinux היא מערכת הפעלה לינוקס המותאמת לחברות אירוח אתרים. היא משפרת את היציבות והאבטחה בסביבות מרובות משתנים.

מה היתרונות של Lite Speed ?

דפי אינטרנט שמאוחסנים במטמון (cached) נטענים הרבה יותר מהר מאלו שנוצרים באופן דינמי תוך כדי תנועה. ופעולה זאת משפרת את ביצועי האתר ומהירותו.
גוגל מאשרת באופן רשמי שבין שני אתרים בעלי תוכן דומה ואיכות SEO, הם יעדיפו את האתר שנטען מהר יותר ובהתאם ידרגו אותו גבוה יותר במנוע חיפוש.
LiteSpeed ​​מקטין את DDoS, WordPress Brute Force והתקפות אחרות.
עם מודול PHP LiteSpeed ​​SAPI ייעודי, LiteSpeed ​​Web Server מסוגל לספק רמת ביצועים עדיפה על זו של mod_php כמו גם FastCGI.

מה היתרונות של אירוח משותף ?

אחסון משותף יכול להיות אופציה מצוינת לבעלי אתרים עם תקציב קטן. באמצעות אירוח משותף אתה תמיד יכול לעבור לחבילת אירוח אחרת תוך כדי תנועה וכפי שהתקציב שלך מאפשר.
כמו כן, תוכל להתקין מספר רב של דומיינים. במידה ויש לך מספר רב של דומיינים אשר משמשים כדפי נחיתה קטנים או הפניות חבילות שיתופיות יפיקו עבורך את הרווח הגדול ביותר.

כמה תיבות דואר ניתן להתקין בחבילות אירוח שיתופיות ?

התוכניות אירוח שלנו כוללות אירוח דוא"ל לכל הדומיינים המתארחים אצלנו. בכל חבילה ניתן לארח מספר בלתי מוגבל של חשבונות דואר אלקטרוני.

מהו אירוח שיתופי ?

אירוח שיתופי הוא סוג של אירוח אתרים כאשר משתמשים שונים נמצאים בשרת אחד. לכל חשבון יש מרחב משלו ואין אפשרות לגשת לחשבון אחר.

אירוח וורדפרס

[6]

מהי מערכת וורדפרס (WORDPRESS) ?

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בחינם וקוד פתוח הכתובה ב-PHP. במקורה הייתה קשורה יותר לבלוגים אך כיום תומכת בסוגים רבים של אתרי אינטרנט, כולל רשימות דיוור, פורומים, גלריות מדיה וחנויות מקוונות. אחת מיישומי התוכנה הפופולריים להפעלת אתרים עם יותר מ-25% מכלל האתרים ברחבי האינטרנט.

מה זה אירוח וורדפרס?

אירוח וורדפרס מוגדר לחלוטין לאתרי וורדפרס. כמו כן שינינו את השרתים שלנו במיוחד עבור וורדפרס, ונתנו לך רמה מיוחדת של מהירות ואבטחה השונה מתוכנית אירוח אתרים סטנדרטית.

מהם היתרונות של אחסון וורדפרס?

אם אתה משתמש בוורדפרס, בחירה באירוח מותאם לוורדפרס יכולה להיות יתרון משמעותי לאתר שלך: ביצועים משופרים שכן כל היבט של סביבת השרת מותאם להתקנת וורדפרס. אבטחה טובה יותר מכיוון שהשרת מותאם לתצורת האבטחה הייחודית של וורדפרס, במקום להריץ פרוטוקולי אבטחה בסיסיים בלבד.

במה שונה אירוח וורדפרס מצורות אירוח אחרות?

אחסון וורדפרס תוכנן במיוחד כדי לספק את סביבת האירוח האופטימלית עבור משתמשים מבוססי וורדפרס ובעלי אתרים. ההבדל הוא שתוכניות וורדפרס מספקות יותר משאבים (כגון מעבד CPU, וכמות זיכרון RAM) מכיוון שאתרי וורדפרס צורכים יותר משאבים.

אילו מנגנוני אבטחה אתם מספקים?

אנו מספקים תכונות אבטחה חשובות, כגון: סריקת וירוסים יומית, תעודת SSL, הגנת DDoS, מסנן דואר זבל ועוד

האם יש גיבויים בתוכניות אירוח וורדפרס?

כן. אירוח וורדפרס מ-YOCTO מסופק עם גיבויים יומיים אוטומטיים, הנשמרים במשך 30 ימים, ומאפשרים לך לשחזר את הנתונים שלך בכל רגע שתצטרך.